0 800 606 328
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
  • uk
Медичний центр
"країна здоров'я"
Декларації з сімейним лікарем
Медичний Центр “Країна Здоров’я” запрошує пацієнтів для складання декларацій із сімейним лікарем 
Ми на безкоштовній основі надаємо той же спектр послуг, що і державна, але на більш високому рівні і в більш комфортних умовах.

ДЛЯ ДОРОСЛИХ: 


Для оформлення ми просимо вас прийти на зустріч з лікарем.  Консультація при декларуванні безкоштовна. Візьміть із собою паспорт, ІПН та телефон. Запис на зустріч через наших операторів.

Для Вашої зручності ми зробили процедуру підписання декларації максимально швидкою і простою. Ви можете укласти декларацію з сімейним лікарем, заповнивши анкету онлайн. Для цього Вам потрібно перейти за посиланням , заповнити необхідні поля та надіслати нам заявку. Після обробки інформації Вам зателефонує лікар для підтвердження смс-коду.

Заповнити анкету

Держава запезпечує низку безкоштовних послуг для пацієнтів: це загальні аналізи крові та сечі, аналізи на рівень холестирину та глюкози у крові, ЕКГ. Все це ви можете зробити у нас.

Лікарі видають рецепти за програмою «Доступні ліки». Тож, ви можете звертатися за необхідністю.

Сімейні лікарі можуть приймати ваші звернення в телефонному режимі, що дуже зручно! У нас ви можете отримати вакцини, які надаються державою.

Ваш сімейний лікар може надавати вам:

  • Лист непрацездатності;
  • Направлення для проходження медико-соціальної експертизи;
  • Довідку у басейн, спортивну секцію, санаторій, тощо

Якщо у вас є декларація з іншим сімейним лікарем у Василькові, але ви бажаєте обрати нашого лікаря, то для цього вам не потрібно розривати договір. Заключаючи з нами декларацію, ваш попередній договір автоматично припиняє дію.
Всі пацієнти за деклараціями приходять до нас за попереднім записом. Це означає, що у нас немає черг. Ми надаємо послуги безкоштовно, але в комфортних умовах та в традиціях приватної медицини.

Телефон безкоштовної лінії
0800 606 328

Ми знаходимось за адресою: м. Васильків вул. Грушевського, 26