0 800 606 328
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
  • uk
Медичний центр
"країна здоров'я"
Лазерне лікування нетримання сечі
25.04.2024

Нетримання сечі при напрузі це процес, під час якого відбувається мимовільне сечовипускання при навантаженні. Причини навантаження можуть бути різноманітні: сміх, чхання, кашель та інші стани, для яких характерне підвищення внутрішньочеревного тиску.

 

 

Таке захворювання захворювання можна зустріти у жінок досить часто – ця проблема гостро стоїть у всьому світі. Захворювання спостерігається у 35% жінок віком від 29 до 59 років. Нетримання сечі значно знижує якість життя – неприємний запах, обмеження фізичної активності та пересування є постійними супутниками нетримання. Проте жінки звертаються до фахівців із цією проблемою досить рідко, багато хто вважає це захворювання нормою.

 

Рідина накопичується в сечовому міхурі і утримується сфінктером та зв’язкою, що з’єднує уретру з лонною кісткою. За допомогою цієї зв’язки тиск на стінки уретри та сечового міхура розподіляється найбільш оптимально. Таким чином, тиск в уретрі вищий за тиск у сечовому міхурі. Якщо зв’язка має пошкодження, то тиск черевної порожнини розподіляється в основному на стінки сечового міхура. Під час фізичного навантаження в уретрі підвищується тиск, що призводить до мимовільного сечовипускання.

Причини появи нетримання сечі 

Причини нетримання сечі при напрузі у жінок бувають різноманітні: пологи з ускладненнями, важка фізична робота, нестача жіночих гормонів, вікова зміна організму.

Існують фактори, які можуть провокувати цей неприємний процес:

  • ожиріння, що сприяє підвищенню тиску у внутрішньочеревній порожнині;
  • хронічні запори, які можуть зашкодити нервові закінчення м’язів тазового дна;
  • куріння, що призводить до хронічного бронхіту, а внаслідок чого до підвищення внутрішньочеревного тиску;
  • захворювання легень;
  • сечостатеві інфекційні захворювання;
  • тяжкі фізичні навантаження;
  • неврологічні порушення;
  • менопауза;
  • прийом лікарських препаратів (діуретиків, протизапальних засобів, речовин, які провокують запори, препаратів кальцію та заліза).

Лікування нетримання сечі

Раніше нетримання сечі вважали віковою нормою, тому хірургічних операцій, спрямованих на зміцнення лоно-уретральної зв’язки, не робили. Ця операція вважалася досить складною. На сьогодні спеціалістам відомі ефективні методи лікування цього захворювання.

Лікування нетримання лазером

Одним із найбільш сучасних, ефективних та безпечних методів лікування нетримання сечі є лікування лазером. Застосування лазера для лікування нетримання сечі є неінвазивною процедурою і полягає в нагріванні тканин навколо сечівника. Внаслідок нагрівання активується синтез колагену та зменшується рухливість уретри – а це забезпечує відновлення утримання сечі.

 

 

Лазерний прилад новітнього покоління в Медичному Центрі “Країна Здоров’я” дозволяє домогтися прискореного відновлення колагену. В результаті лазерного лікування нетримання сечі, тканини стають більш еластичними, міцними і підтягнутими. Процедура проходить комфортно і абсолютно безболісно.

При проведенні процедури з використанням лазерного обладнання неприємні відчуття, як правило відсутні. Пацієнтка відчуває легке печіння і поколювання в зонах обробки. Тривалість одного сеансу становить 10-15 хвилин. Тривалість курсу лікування визначається в індивідуальному порядку. Як правило, це 2-3 процедури з проміжком 15-30 днів.

 

Запис на лазерне лікування нетримання сечі у Василькові:

0 800 606 328


м. Васильків

вул. Грушевського, 26