0 800 606 328
0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
  • uk
Медичний центр
"країна здоров'я"
Ортопедія – травматологія

Ортопед-травматолог – лікар, який спеціалізовується на діагностиці, лікуванні і профілактиці захворювань та травм, пов’язаних з опорно-руховим апаратом людини, такими як кістки, суглоби, м’язи, сухожилля і зв’язки. Цей лікар має широкий спектр обов’язків і фахових областей.

 

Основні області діяльності ортопеда-травматолога включають:

1.Діагностика травм і захворювань опорно-рухового апарату: Ортопед-травматолог проводить клінічний огляд пацієнта, використовуючи інструментальні методи дослідження, такі як рентгенографія, комп’ютерна томографія (КТ), магнітно-резонансна томографія (МРТ) тощо, для точної діагностики травм, деформацій, захворювань суглобів і кісток.

 

2. Лікування травм: Ортопед-травматолог використовує консервативні (нелікарські) і хірургічні методи лікування травм опорно-рухового апарату. Він може накладати гіпсові пов’язки, виконувати маніпуляції для зниження переломів, а в деяких випадках потрібна операція для стабілізації та відновлення пошкоджених кісток.

 

3. Хірургічне втручання: Ортопед-травматолог може виконувати хірургічні операції для відновлення структури та функції опорно-рухового апарату, такі як ортопедична реконструкція суглобів, артроскопія (мінімально інвазивна хірургія суглобів), встановлення ортопедичних імплантатів тощо.

 

4. Лікування хронічних захворювань: Ортопед-травматолог займається лікуванням хронічних захворювань опорно-рухового апарату, таких як артрит, остеоартроз, деформуючі артрози, спондилез тощо.

5. Реабілітація: Після травм або хірургічних втручань ортопед-травматолог може надавати поради щодо реабілітаційних заходів і фізіотерапії, які допоможуть пацієнту повернутися до нормальної активності.

6. Профілактика: Ортопед-травматолог також займається профілактикою захворювань і травм опорно-рухового апарату, надаючи рекомендації щодо правильного харчування, фізичної активності, уникнення травматичних ситуацій та інших аспектів, що сприяють здоров’ю кісток і суглобів.

Ортопед-травматолог грає важливу роль у відновленні рухової активності, зменшенні болю та поліпшенні якості життя пацієнтів з захворюваннями та травмами опорно-рухового апарату.

 

Які послуги можна отримати в кабінеті ортопепда – травматолога? 

 

Запис до ортопеда – травматолога в Василькові

0 800 606 328