0 800 606 328
0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
  • uk
Медичний центр
"країна здоров'я"
Супровід вагітності
20.08.2020

Вагітність – довгоочікуваний період щастя у житті кожної жінки. Ми вважаємо, що він має бути спокійним, та залишити в пам’яті лише приємні спогади.


“Країна Здоров’я” –  єдина приватна клініка в Василькові, де можна укласти договір на ведення вагітності. Ми впроваджуємо правила приватної медицини і високі компетенції акушерів – гінекологів, що  дозволяє провести цей важливий етап в житті жінки з максимальним комфортом!


Ось чому ми відкриваємо послугу супроводу вагітності, та наші чудові гінекологи вже оформлюють перші обмінні карти вагітних.

 

Важливо, щоб вагітність проходила без будь-яких ускладнень, тому в перелік наших програм входять всі обстеження, рекомендовані МОЗ України

Ми забезпечуємо повноцінне спостереження у фахівців усіх спеціалізацій, при цьому майбутній мамі не доведеться стояти в чергах і зайвий раз хвилюватися.

 

Пакет для вагітних “СТАНДАРТ” (з 8 до 12  тижнів)
До якого входить:

  • Планові відвідування гінеколога;
  • Профілактичні огляди вузьких фахівців;
  • Обов’язкові лабораторние дослідження;
  • Пренатальні УЗ – скрініги на обов’язкових етапах;

Пакет для вагітних “МАКСИМУМ” (з 8 до 12 тижнів)

До якого входить:

  • Планові відвідування гінеколога;
  • Профілактичні огляди вузьких фахівців (розширений перелік);
  • Обов’язкові лабораторние дослідження (розширений перелік);
  • Пренатальні УЗ – скрініги та додаткові цифрові дослідження;

Чому саме у нас?

Вагітна жінка може отримати всі необхідні обстеження в одному місці, що дуже зручно. У МЦ «Країна Здоров’я» ми маємо все необхідне для ретельного контролю самопочуття вагітної, процесу розвитку плода і своєчасної діагностики патологій. Кожній майбутній мамі гарантований індивідуальний комплексний підхід.

Як обрати особистого лікаря – гінеколога?

В МЦ «Країна Здоров’я» працює два лікаря акушера – гінеколога

ГРИГУРА КАТЕРИНА МИРОНІВНА ( вища категорія)

КОВАЛЕНКО ВІРА СЕРГІЇВНА (друга категорія)

Для знайомства з лікарем ми запрошуємо жінок на первинну консультацію, де майбутня матуся зможе познайомитися з лікарем, обрати пакет до договору, який буде оптимальним саме для неї.

Пам’ятайте, що спостереження вагітності є необхідним навіть тоді, коли сама вагітність протікає без найменших ускладнень. Довіряйте нашим професіоналам і швидше записуйтеся на прийом!