0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
Медичний центр
"країна здоров'я"
Кріотерапія ЛОР- патологій
28.10.2019

Складно собі уявити, що багато захворювань ЛОР – системи можна лікувати за допомогою низьких температур. Проте – це один з найбільш ефективних методів лікування хронічних захворювань та прекрасна альтернатива деяким хірургічним втручанням.

Медичний Центр “Країна Здоров”я” впроваджує низку кріо-процедур, які виконуються на ультрасучасному спеціализованому обладнанні.

Що таке кріотерапія?

Кріолікування – це процедура, при якій тканини піддають впливу рідкого азоту. Ця речовина без кольору і запаху, температура кипіння якого становить близько 196 ° С. Під впливом наднизьких температур слизові оболонки запускають природні процеси регенерації. Таким чином, процедура стимулює кровообіг, розширює судини, активізує імунітет і прискорює обмінні процеси.

Кріотерапія захворювань горла

Одним з поширених показань до цієї процедури є хронічний тонзиліт. Раніше практично всім пацієнтам з цим діагнозом радили видалення мигдалин (гланд). Сьогодні в такому радикальному підході більше немає необхідності. Тим більше, що гланди – важливий орган в імунній системі людини. Якщо їх видалити, інфекція просто спускається нижче по дихальних шляхах і при найменшій застуді викликає серйозні ускладнення.

Кріолікування мигдалин дозволяє повністю прибрати з них інфекцію, яка найчастіше і є причиною хронічних ангін. Після короткочасної заморозки вся патогенна мікрофлора гине, а слизова оболонка і тканини починають активно відновлюватися. Ось чому дана процедура набагато ефективніше класичної медикаментозної терапії, а також промивань і операцій.
Крім хронічного тонзиліту, показанням до процедури є також фарингіт. Для лікування цього захворювання проводиться не тільки кріотерапія мигдалин, але і обробка рідким азотом бічних гранул і валиків глотки. Впливу піддаються всі ділянки, на яких виявлені гіпертрофовані тканини.

Детальніше про нові процедури ві можете дізнатися на консултації нашіх ЛОРів.

На сьогодні МЦ “Країна Здоров”я” пропонує:

  • Кріотерапія тонзиліту
  • Кріотерапія фарінгіту
  • Кріозагартування гортані
  • Кріодеструкція хронічного фарингіту

Ми хочему бути поряд, коли ви будете потребувати допомоги, тому запишіть наш номер в свій смартфон.
Телефон безкоштовної лінії 📲 0800 606 328