0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
Медичний центр
"країна здоров'я"
Вакцина ПЕНТАКСИМ™/PENTAXIM ™ (Франція)
20.11.2020

Комбінована вакцина для профілактики кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту та захворювань, що викликаються гемофільною паличкою (менінгіт, септицемія, пневмонія, епіглотит та ін.)


Форма випуску

Порошок Haemophilus influenzae типу b у флаконі та суспензія для ін’єкцій.

Показання

Для активної імунізації проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та інвазивних інфекцій, спричинених Haemophilus influenzae типу b (таких як, менінгіт, септицемія, целюліт, артрит, епіглотит, пневмонія, остеомієліт) у дітей, починаючи з 2-х місячного віку:
– для первинної імунізації немовлят;
– для ревакцинації дітей, що отримали курс первинної імунізації цією вакциною або вакциною для профілактики дифтерії, правця, поліомієліту, кашлюку (цільноклітинною або ацелюлярною), у комбінації (або без) з вакциною для профілактики інфекцій, спричинених Haemophilus influenzae типу b, кон’югованою.

Дозування

Курс первинної вакцинації складається із введення трьох доз вакцини по 0,5 мл з інтервалом 1-2 місяці. Бустерна доза вводиться на 2-му році життя.

Побічні ефекти

Після щеплення можуть спостерігатися втрата апетиту, сонливість, слабкість, нервозність, аномальний плач, підвищення температури, почервоніння, свербіж, ущільнення в місці ін’єкції.

Вакцинація ПЕНТАКСИМ™ в Василькові

До послуги входить:

   • вартість вакцини;
   • складання індивідуального графіка вакцинації для кожного пацієнта;
   • маніпуляція по введенню вакцини;
   • спостереження за дитиною протягом 30 хвилин після введення вакцини в клініці;
   • документальне оформлення проведеної вакцинації з фіксуванням запису до форми 112 і форми 063 або видачею нашої форми 063/0 (якщо такої немає у пацієнта).

Запис на консультацію за телефоном: 0 800 606 328