0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
Медичний центр
"країна здоров'я"
Видалення папілом і бородавок
15.10.2019

Видалення рідким азотом, або кріодеструкція – це класичний метод позбавлення від бородавок та інших новоутворень на шкірі людини Процедура видалення однієї одиниці займає декілька хвилин.

Чим відрізняються бородавки від папіломи?

Папіломи – доброякісні утворення, спричинені вірусом папіломи людини (ВПЛ), який передається через статеві контакти, в процесі пологів від матері до дитини, а також побутовим шляхом (через порізи, подряпини) тощо.

Бородавки – доброякісні утворення на шкірі, викликані тим же вірусом – ВПЛ, що і папіломи. Бородавки відрізняються за формою і розміром, розташовуються на тілі або слизових оболонках, одинично або групами. Бородавки зустрічаються у жінок і чоловіків будь-якого віку.

Процедура видалення проводиться за допомогою спеціального аплікатора з ватним тампоном. Аплікатор занурюється в ємність з рідким азотом, а потім прикладається до бородавки. Миттєве охолодження призводить до руйнування бородавки.

Під впливом низьких температур кровоносні судини стискаються, тому кровотеча відсутня. При акуратному застосуванні рідкого азоту рубців не залишається. Заморожування надає знеболюючий ефект, тому місцева анестезія не застосовується.

Видалення бородавок рідким азотом усуває тільки зовнішні симптоми захворювання. Щоб виключити ризик повторного появи бородавок, процедуру кріодеструкції поєднують з медикаментозним противірусним лікуванням.

Для цього потрібна повноцінна консультація з лікарем – дерматологом.

Запис за птелефоном: 0 800 606 328