0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
Медичний центр
"країна здоров'я"
Вакцина ІНФАНРИКС™ ІПВ ХІБ/ INFANRIX™ IPV HIB (Бельгія)
23.12.2020

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b


Форма випуску

Суспензія для ін’єкцій.

Показання

ІНФАНРИКС™ ІПВ ХІБ призначається для активної імунізації дітей віком від 2 місяців проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та інфекцій, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b.
Вакцина також показана для ревакцинації дітей, яким раніше проводилась вакцинація проти кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b. Цей препарат не захищає від захворювань, що викликані іншими типами Haemophilus influenzae, від менінгітів, обумовлених іншими збудниками.

Дозування

Схема первинної вакцинації включає 3 дози вакцини, що вводяться в першому півріччі життя і можуть призначатися з 2-місячного віку дитини. Між дозами слід витримувати інтервал не менше 1 місяця. Бустерна доза рекомендована протягом другого року життя, не раніше ніж через 6 місяців після закінчення схеми первинної вакцинації.

Побічні ефекти

Після щеплення можуть спостерігатися втрата апетиту, сонливість, слабкість, нервозність, аномальний плач, підвищення температури, почервоніння, свербіж, в місці ін’єкції.

Вакцинація ІНФАНРИКС™ ІПВ ХІБ в Василькові

До послуги входить:

   • вартість вакцини;
   • складання індивідуального графіка вакцинації для кожного пацієнта;
   • маніпуляція по введенню вакцини;
   • спостереження за дитиною протягом 30 хвилин після введення вакцини в клініці;
   • документальне оформлення проведеної вакцинації з фіксуванням запису до форми 112 і форми 063 або видачею нашої форми 063/0 (якщо такої немає у пацієнта).

Запис на консультацію за телефоном: 0 800 606 328