0 800 606 328
0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
  • uk
Медичний центр
"країна здоров'я"
25 травня відбулося офіційне відкриття Медичного центру «Країна Здоров’я» в місті Василькові!
29.05.2019

Ми чекали на цю подію більше двох років та були впевнені, що отримаємо гідне місце на ринку медичних послуг в цьому місті, тому що ми маємо досвід, енергію та команду фахівців, які люблять  свою справу.

Керуюча компанія – ТОВ «Юніфарма»

Надання медичних послуг – одна з основних сфер діяльності Холдингу. Сьогодні – це сучасна компанія, що працює в різних сферах фармацевтичного оптового, роздрібного та медичного бізнесу. Займаючи високі позиції в рейтингах національних фармацевтичних компаній України, Холдинг «Юніфарма» є одним з постачальників фармацевтичної продукції в Україні і на експортних ринках.

Приватна медицина – новий підхід, заснований на досвіді

Ідея відкриття медичного центру в Василькові має  передісторію. 25 років тому ми створили перший приватний медичний центр (раніше Поліклініка Сімейної Медицини) в місті Кам’янському Дніпропетровської області. Можна з упевненістю сказати, що ми стали одними з перших на українському ринку приватної медицини.

Весь цей час ми розвивалися, впроваджуючи нові технології, інноваційні стандарти лікування і сервісну стратегію. Ми вдосконалювали систему роботи кожен день, завдяки чому зайняли лідируючу позицію в регіоні. На сьогоднішній день медичний центр «Країна Здоров’я» в Кам’янському має дві філії, понад шістдесят лікарів вузьких спеціалізацій, серед яких є доктори і кандидати медичних наук.

Наші послуги

Медичний Центр в Василькові має концепцію амбулаторної сімейної медицини з акцентом на актуальне обладнання, а також на сучасні методики діагностики та лікування.

Важливим аспектом для нас є доступність для пацієнта, зручність, швидкість та якість.

Для цього ми використовуємо  головний ресурс – професійний потенціал лікарів. Перш за все – це люди, які вміють будувати довірчі відносини з пацієнтами і бути не просто лікарями, а друзями та консультантами для людей з різними потребами.

Ми, в свою чергу, забезпечуємо медичний центр необхідними інструментами:

  •  парк медичного обладнання для швидкої і ультраточної діагностики
  •  сервісний персонал для швидкості і комфорту
  •  електронну систему для медичних карт і накопичення медичної інформації пацієнта
  •  контакт – центр і клієнтську підтримку
  •  оперативний зв’язок з пацієнтами через різні канали зв’язку і інтернет – ресурси

З моменту відкриття в Медичному Центрі вже почали свою роботу кабінети педіатра, терапевта, гінеколога, ЛОРА, офтальмолога і гастроентеролога. У найближчі дні буде відкрито  кабінет УЗ – діагностики та дерматології.

Свято відкриття

Ми завжди розглядаємо наших клієнтів як всю родину. Адже, нашими послугами завжди користуються всі: діти, мами, татусі, бабусі й дідусі. Саме тому ми вирішили запросити всіх на дитяче сімейне свято у дворі нашої клініки.

Це було неймовірно весело та яскраво. Багато подарунків, солодких сюрпризів, дитяча анімація та конкурси.

Дорослим було запропоновано подивитися кабінети і пройтися по Медичному центру. Багато з них відзначали гарний дизайн, простір і доступність цін. Ми, в свою чергу, дякуємо всім, хто прийшов розділити з нами цей хвилюючий день і обіцяємо, що заходи такого формату стануть доброю традицією в Василькові.