0 800 606 328
0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
  • uk
Медичний центр
"країна здоров'я"
Радіохвильова терапія. Лікування ерозії
11.06.2019

Один з найбільш безпечних методів усунення ерозії – це радіохвильова терапія.

Даний спосіб корекції підходить для пацієнток різного віку.

Окрім того, його використовують для усунення ерозивних уражень різного ступеню пошкодження. Також радіохвилі можуть застосовувати для корекції патологій, які супроводжуються іншими захворюваннями. Процедура призначається пацієнткам, які ще не народжували і тим,  у яких вже є діти.

Перед радіохвильовим лікуванням

Терапія вимагає підготовчої діагностики. Всім пацієнткам, які планують видалення ерозії радіохвильовим методом, необхідний огляд у фахівця-гінеколога, під час якого фахівець проводить ряд додаткових досліджень. Лікар повинен взяти мазок, який визначає флору і наявність дисбактеріозу, а також мазок на інфекції, представлені хламідіями, трихомонадами, уреаплазмами, мікоплазмами, папіломавірусом і герпесом.

Крім того, важливу роль виконує забір матеріалу на цитологічну діагностику і онкомаркери, а також, проведення кольпоскопії.

Як проводиться процедура радіохвильового видалення?

Радіохвильове лікування ерозії проводять на звичайному гінекологічному кріслі. Кращий час для проведення такої маніпуляції – перший день після закінчення менструації, іншими словами, п’ятий-сьомий день менструального циклу.

Тривалість процедури – від однієї і до п’яти хвилин. Радіохвильове лікування може бути болючим, особливо, якщо ерозія має великий розмір. Тому в багатьох клініках пацієнткам проводять анестезію – знеболювання. З цією метою використовують лідокаїн (при відсутності алергічних реакцій), його можуть вводити в маткову шийку ін’єкційно або застосовувати у вигляді спрею. Навіть така невелика анестезія дає відмінний ефект і усуває неприємну симптоматику.