0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
Медичний центр
"країна здоров'я"
Дихати вільно!
20.07.2020

Постійна закладеність носа та хронічний нежить дуже негативно впливають на загальний стан нашого здоров’я. Виникають запальні процеси, набряки, важке дихання і, як наслідок – порушення збагачення мозку киснем. Для боротьби з ринітами використовують безліч консервативних схем лікування , але вони не завжди виявляються ефективними.
В таких випадках ми пропонуємо нашим пацієнтам амбулаторне хірургічне втручання, а саме – радіохвильову вазотомію нижніх носових раковин.


Процедура проводиться на сучасному високотехнологічному радіохвильовому апараті “Dr.Oppel” корейського виробництва і триває декілька хвилин. Ми використовуємо місцеву анестезію, завдяки чому пацієнт почуває себе комфортно протягом всієї процедури. Після втручання пацієнт одразу може повертатися до звичайного життя

У чому полягає суть радіохвильової вазотомії?

Мета цього втручання – зменшити в розмірі нижні носові раковини.
Радіохвильовий вплив руйнує кровоносні судини, які знаходяться під слизовою оболонкою носових раковин, що дозволяє максимально зберегти її функцію . Надалі в місці впливу утворюється делікатний рубець. Це перешкоджає набряканню та збільшенню носової раковини . В результаті у пацієнта покращується носове дихання, зменшується нежить, знижується частота гострих респіраторних захворювань і гострих синуситів.


Показання: залежність від судинозвужувальних крапель та всі види ринітів.

Радіохвильова вазотомія – швидкий та абсолютно безпечний метод позбавлення медикаментозної залежності. Насправді, так багато людей, які багато років дихають лише «з помічниками» . Основна причина погіршення стану пацієнта при виникненні залежності до судинозвужувальних крапель – це розвиток набряку і зменшення просвіту носового ходу.


У цьому разі радіохвильова вазотомія допомагає відновити просвіт носового ходу без порушення функції слизової оболонки.

Увага! Процедуру призначає лікар на попередньому огляді