0 800 606 328
0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
  • uk
Медичний центр
"країна здоров'я"
Що таке апаратне лікування?
01.02.2022

Апаратне лікування в сучасній офтальмології успішно застосовується як м’який, консервативний спосіб лікування та профілактики багатьох захворювань органу зору.

Цей вид терапії показаний при втомі очей, короткозорості, далекозорості, астигматизмі, спазмі акомодації, амбліопії, дистрофічних та запальних захворюваннях переднього відрізка ока, використовується в комплексній терапії таких захворювань, як глаукома, суха форма макулодистрофії, часткова атрофія.

Апаратне лікування є цілим комплексом тренувань для очей за допомогою різних приладів і методик .В процесі відбувається  стимулювання зорової системи, поліпшення її загального стану, кровообігу та  живлення очей, тренуються і зміцнюються м’язи очей, розвивається здатність очей до перефокусування, що в результаті призводить до відновлення зору і / або поліпшення його гостроти.

Кабінет апаратної офтальмології для дітей та дорослих включає таке обладнання:

Синоптофор СИНФ-1

Прилад, за допомогою якого відбувається апаратне лікування бінокулярного зору при косоокості, а також визначення кута косоокості по горизонталі.

Електростимулятор офтальмологічний ФОСФЕН

Призначений для діагностики, стимуляції і лікування зорового нерва, сітківки, катаракти, глаукоми та інших захворювань офтальмологічного і психоневрологічного характеру за допомогою електричного струму. Прилад виробляє збудження зорової системи струмами, відповідними електричної активності нейронів зорового аналізатора.

Гелій-неоновий лазер ЛТО-02Р

Апарат для низькоінтенсивної лазерної терапії в офтальмології призначений для лікування широкого спектра очних захворювань у рамках протизапальної, розсмоктуючої та стимулюючої терапії.

Апарат Струмочок для тренування аккомодації

Прилад стабілізує і лікує короткозорість, усуває спазм акомодації. Використовується для стимуляції і тренування зору при амбліопії і пресбіопії, а також для зниження втоми при зорових навантаженнях.

Макулостимулятор МКС-Ц

Прилад призначений для лікування амбліопії у дітей, починаючи з раннього віку. Його дія заснована на пред’явленні очам частотно-просторової контрастної решітки, що обертається, зі змінною просторовою частотою.

Амбліопанорама

Прилад для стимуляції сітківки ока. Призначений для лікування амбліопії функціонального недорозвитку сітківки з будь-яким видом фіксації, підвищення гостроти зору амбліопічного ока, лікування косоокості, рефракційної амбліопії, починаючи з раннього віку.

Комп’ютерні програми

Комплект комп’ютерних програм незамінний при лікуванні амбліопії, лікування косоокості та дитячої міопії. Прилад провокує більш активне включення природних механізмів мозку в процес відновлення зображення

 

Перед курсом лікування потрібно відвідати лікаря, де він проведе консультацію, а також повну діагностику зору. Визначить порушення, підбере корекцію і призначить ефективне лікування.

Кожен курс лікар-офтальмолог підбирає індивідуально, враховуючи показання і стан зору. Динаміка лікування строго контролюється, тому після кожного 10-15 заняття лікар проводить повторну діагностику.

Серії курсів можуть повторюватися в залежності від порушень зору і його динаміки. При стабілізації хвороби, це може бути раз в 6-12 місяців, або раз в 3 місяці при прогресуванні.

Для дорослих також підходить апаратна корекція. Особливо офісним працівникам і тим, хто багато працює з комп’ютером і на близькій відстані, рекомендовано пройти курс лікування очей на апаратах. Заняття допоможуть позбутися від надмірного напруження акомодації і швидкої стомлюваності очей, а також збільшити працездатність.