0-800-606 328
Безкоштовно
м. Васильків,
вул. Грушевського, 26
Медичний центр
"країна здоров'я"
Вакцина ІНФАНРИКС™ ІПВ/ INFANRIX™ IPV (Бельгія)
04.01.2021

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту


Форма випуску

Суспензія для ін’єкцій.

Показання

Вакцина ІНФАНРИКС™ ІПВ показана для активної первинної імунізації проти дифтерії, правця, кашлюку і поліомієліту у дітей віком від 2 місяців.
Вакцина ІНФАНРИКС™ ІПВ показана також у вигляді бустерної (ревакцинуючої) дози для дітей, які раніше отримали вакцинацію проти дифтерії, правця, кашлюку (DTP) і поліомієліту.

Дозування

Режим первинної вакцинації складається з трьох доз на першому році життя і може починатися з віку від 2 місяців. Між послідуючими дозами слід дотримуватися інтервалу не менше 1 місяця.
Після завершення режиму первинної вакцинації слід витримати інтервал не менше 6 місяців для введення бустерної дози. Клінічні дані, стосовно використання цієї вакцини у вигляді бустерної дози були отримані для дітей віком до 13 років.

Побічні ефекти

Після щеплення можуть спостерігатися втрата апетиту, сонливість, слабкість, нервозність, аномальний плач, підвищення температури, почервоніння, свербіж, в місці ін’єкції.

Вакцинація ІНФАНРИКС™ ІПВ в Василькові

До послуги входить:

   • вартість вакцини;
   • складання індивідуального графіка вакцинації для кожного пацієнта;
   • маніпуляція по введенню вакцини;
   • спостереження за дитиною протягом 30 хвилин після введення вакцини в клініці;
   • документальне оформлення проведеної вакцинації з фіксуванням запису до форми 112 і форми 063 або видачею нашої форми 063/0 (якщо такої немає у пацієнта).

Запис на консультацію за телефоном: 0 800 606 328